Това са презентации за животни, изнесени от други животни. Просто защото презентациите могат да бъдат страшно забавни, особено ако за разнообразие не ги изнася животинският вид, наречен човек. Понеже човеците обикновено изнасят адски скучни презентации.
Защо ли?
Ами защото гледат само през собствените си човешки очи.